Bebe Rexha jua ngacmon imagjinatën me gjoksin hapur

Bebe Rexha jua ngacmon imagjinatën me gjoksin hapur

21:48, 16/09/2019

Bebe Rexha krahas muzikës po arrin të marr vëmendjen e publikut edhe me postimet, që po i bën në rrjete sociale ku po ekspozon asetet trupore.

Këtë herë këngëtarja nga Dibra ka publikuar një imazh ku shihet e veshur në një kostum të kuq dhe në plan të parë kishte vënë gjoksin.

Përkundër kritikave të shumta që po merr ku së fundi iu bashkua edhe ai i të atit, Bebe nuk ka ndërmend të ndryshoj veprimet e saj për dëshirën e të tjerëve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco