FOTO/ Shtëpisë së Turjan Hyskës dhe Orinda Hutës i bëjnë ‘gjëmën’: Guxoni dhe më lini vetëm...

FOTO/ Shtëpisë së Turjan Hyskës dhe Orinda Hutës i bëjnë ‘gjëmën’: Guxoni dhe më lini vetëm...

10:30, 16/09/2019

Çifti shumë i dashur për publikun, Orinda dhe Turi e kaluan mbrëmjen e të dielës jashtë dhe në mesnatë kur u kthyen në shtëpi u shokuan nga ajo çfarë panë.

Image

Turi dhe Orinda e gjeten shtëpinë e tyre rrëmujë dhe me sende të hedhura përtokë.

 "Guxoni dhe më lini vetëm herë tjetër", shkruan Turi krah videos së postuar në Instastory.

Image

Të gjithë këtë rrëmujë e ka bërë qeni i tyre, Rubi i cili i është bashkuar familjes së çiftit së fundmi.

ImageImage

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco