FOTO/ Çmendet moda: Mbathje minimale plazhi, të mos fshihet zona intime

FOTO/ Çmendet moda: Mbathje minimale plazhi, të mos fshihet zona intime

13:24, 15/09/2019

Pikërisht kur ne po mendonim se goditjet mizore të modës po iknin, një markë amerikane të rrobave të banjës i vërtetoi të gjitha frikërat tona:  ai lloj stili nuk ikën kollaj.

Revival Swimwear ka nxjerrë modelet në pasarelë në një sfilatë mode ë Nju Jork me një palë mbathje plazhi më minimalet që kemi parë ndonjëhërë dhe me një prerje të lartë në bel.

Le të themi se në fillim dukej diçka normale, një gjoks i mbuluar me një rrip të bukur në brez, por.....prej aty ku fillon zona intime, flakërin në  sytë e njerëzve thuajse gjithë pjesa intime e femrave dhe do të duhej guxim i madh për t’i veshur.

Pamjet flasin vetë dhe kjo do të jetë risia e modës verën e ardhshme, në 2020-ën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco