FOTO/ Tuna mer vendimin final ndaj Patris Berishës

FOTO/ Tuna mer vendimin final ndaj Patris Berishës

22:49, 14/09/2019

Këngëtarja shumë e komentuar në media, Altuna ( Tuna ), dy vite më parë, u kurorëzua në martesë me Patris Berishën.

Çifti u martuan me një ceremoni shumë private, aq sa asnjë foto nuk u siguruar dot nga mediat.

Megjithatë pas ceremonisë, çifti nuk ngurroi të postonin shpesh foto me njëri-tjetrin dhe dhanë edhe lajmin e bukur se do bëhen prindër.

Dy vite pas martesës, Tuna së fundmi ka marrë vendimin e papritur duke ndryshuar biografinë e saj në rrjete sociale e duke shtuar mbiemrin e bashkëshortit.

Siç duket me këtë veprim Tuna ka dashur të tregojë se mes çiftit po shkon shumë mirë duke i dhënë fund thashethemeve për ndarje. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco