Ka bërë apo jo operacione plastike? FOTOT e Marina Vjollcës shtojnë dyshimet

Ka bërë apo jo operacione plastike? FOTOT e Marina Vjollcës shtojnë dyshimet

11:41, 14/09/2019

Marina Vjollcën pas një mungesë të gjatë në ekran së fundmi është rikthyer dhe do ta shohim sërish me programin e saj.

Gjithashtu moderatorja shpesh herë është përfolur se ka bërë operacione plastike por ajo asnjëherë nuk e ka pranuar duke u shprehur se ndryshimet janë efekti i makiazhit.

Por foto e fundit të cilat po qarkollojnë në rrjet shtojnë dyshimet se ajo ka kryer operacione plastike.

Nëse shohim buzët e moderatores ato janë më të fryra, mollëzat më të ngritura si dhe hunda e saj ka pësuar ndyrshime.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco