FOTO/ Çiljeta dhe Albani nuk fshihen, e kalojnë mbrëmjen bashkë

FOTO/ Çiljeta dhe Albani nuk fshihen, e kalojnë mbrëmjen bashkë

15:33, 12/09/2019

Edhe pse shpesh herë janë fotografuar së bashku këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga dhe portieri Alban Hoxha në fillim nuk pranon që ishin bashkë.

Dhe tani siç duket kjo fazë ka kaluar për çiftin e shumë përfolur në media dhe tani dalin hapur dhe në publik.

Por jo vetëm kaq dhe nëse i hedhim një sy fotove dhe video të Çilejtës nuk mungojnë komentet e Albanit.

Mbrëmjen e djeshme të dy çifti kishin dalë për një xhiro me makinë dhe të dy postuan të njëjtat foto, në të njëjtën rrugë, mbështetur në një BMË të zezë.

ImageImage

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco