Almeda Abazi publikon FOTON e Tolgës me plagë në kurriz : Çfarë mi keni bërë burrit....

Almeda Abazi publikon FOTON e Tolgës me plagë në kurriz : Çfarë mi keni bërë burrit....

13:30, 12/09/2019

Është shkrujatur gjatë në media për serialin e ri ku bashkëshorti i Almeda Abazit, Tolgahan Sayisman do të luajë rolin e një boksieri.  

 Seriali do të quhet ‘Kampioni’ i cili do të shfaqet së shpejti në ekran, dhe që pritet të thyejë rekordet.

Por ditën e sotme Almeda ka frikësuar të gjithë ndjekësit e saj me një foto të bashkëshortit të saj.

Në foto Tolgahan paraqitet me plagë në kurriz në të cilën Almeda ka shkruajtur: “Dakord, thamë boks, thamë serial, thamë atë e këtë, pranuam. Po kjo çfarë është? Në çfarë gjendje ma sollët burrin?”.

Fatmirësisht plagët janë thjesht të pikturuara në trupin muskuloz të Tolgës dhe gjendja e tij është mirë!

Por Almeda gjeti një mënyrë shumë interesante për të reklamuar serialin e ri të bashkëshortit.

Image

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco