FOTO/ I dashuruar marrëzisht/ Massimo Boldi flet për të fejuarën e tij 34 vite më të re

FOTO/ I dashuruar marrëzisht/ Massimo Boldi flet për të fejuarën e tij 34 vite më të re

13:13, 12/09/2019

Aktori i njohur italian 74 vjeçar është i dashuruar marrëzisht pas të fejuarës së tij të re.

Gjatë një programi tek Rai 1 aktori deklaroi se ka gjetur dashurinë :

"Më rreh zemra, tani, për jetën që vazhdon ... Unë jam fejuar. Në moshën time nuk është e thjeshtë të gjesh partnere por  nga ana tjetër nuk dua të jem pensionist ” është shprehur aktori gjatë intervistës.

Boldi, i cili vitin e kaluar u kthye në kinema me Christiano De Sicen  pas shumë vitesh mungesë, rrëfen se është dashuruar me Irene Federica Fornaciari.

Irene është 40 vjeç dhe ka një diferencë me aktorin prej 34 vitesh.

Por jo vetëm kaq Irene ka një marrëdhënie të mira dhe me vajzat e aktorit dhe këtë gjë e dëshmojnë foto e shumta që qarkullojnë në internet.

Aktori ka pasur një martesë të gjatë me graun e tij Marisa e cila vdiq nga një sëmudnje e rëndë. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco