FOTO/  Kudo mbizotëron e bardha,Klaudia Pepa tregon pamjet e shtëpisë në Itali

FOTO/ Kudo mbizotëron e bardha,Klaudia Pepa tregon pamjet e shtëpisë në Itali

11:34, 12/09/2019

Balerina e njohur Klaudia Pepa i ktheu të gjithë sytë nga vetja me paraqitjen e saj në Festivalin e Filmit në Veneca ku u shfaq e veshur shumë elegante dhe e zbukuruar me bizhuteri diamanti.

Dhe  tashmë siç dhe e dihet balerina po vazhdon karrierën e saj të suksesshme në shtetin fqinj Itali.

 Ndërsa ditën e sotme me anë të një video në Instastory Klaudia ka zbuluar një pjesë të shtëpisë së saj në Itali.

  Shtëpia e balerinës është shumë moderne dhe kudo mbizotëron e bardha.

Duket se Klaudias i pëlqejnë shumë pikturat pasi në çdo cep ka një të tillë. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco