FOTO/ Aksident në ish-Bllok: Armela e Big Brother përplaset me makinë

FOTO/ Aksident në ish-Bllok: Armela e Big Brother përplaset me makinë

10:42, 12/09/2019

Mbrëmë në mesnatë ka ndodhur një aksident në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. "Newsbomb.al" bën të ditur se ngjarja ka ndodhur tek "Libri Universitar" ku janë përplasur 3 automjete rreth orës 00:00.

Në një nga automjetet ka qenë Armela Hyseni, ish-banorja e "Big Brother" e cila udhëtonte me një "Smart" të kuq.

Armela është përplasur me dy automjete të tjera teksa drejtonte makinën.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco