Mos ishte duke pritur një bebush?! Genta Ismaili tregon barkun dhe prezanton djalin misterioz

Mos ishte duke pritur një bebush?! Genta Ismaili tregon barkun dhe prezanton djalin misterioz

09:51, 12/09/2019

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli u përfol ditën e djeshmë në mediat rozë që ajo mund të ishte duke pritur një bebe.

Shkak u bë fakti që prej më shumë se një muaji Genta ishte zhdukur nga rrjetet sociale dhe pak kohë më parë ajo deklaroi se vitin tjetër do e shohim nënë.

Pas lajmeve, Genta ka reaguar duke u rikthyer në Instagram e duke postuar foto e video.

Në një nga videot Genta tregon barkun e ka të sheshtë dhe trupin në super formë duke hedhur poshtë të gjithë zërat poshtë se ajo është duke pritur bebushin. Por jo vetëm kaq këngëtarja publikoi një video teksa ndodhet në një darkë dhe puth në faqe një mashkull.

Kush është ai? Ndoshta në ditët në vijim këngëtarja mund të tregoj diçka më shumë.

Image

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco