FOTO/ Është ndarë nga Loredana apo janë bashkë? Mozzik theyn heshtjen dhe flet

FOTO/ Është ndarë nga Loredana apo janë bashkë? Mozzik theyn heshtjen dhe flet

09:26, 12/09/2019

Prej disa ditësh po përflitet se Mozzik dhe Loredana po përjetojnë një krizë në çift.

I gjithë dyshimi lindi pasi ata nuk janë parë më në shoqërinë e njëri-tjetrit, nuk kanë publikuar foto së bashku.

Dhe për më tepër Mozzik nuk e mbështeti në Instagram Loredanën për këngën e re dhe sikur të mos mjaftonin këto, reperi as nuk ishte prezent në ditëlindjen e partneres.

Megjithatë sot Mozzik i ka dhënë fund fjalëve për ndarje duke postuar foto në shoqërinë e Loredanës.

Reperi shfaqet duke fotografuar veten dhe partneren teksa ajo filmon videoklipin e ri.

Gjitashtu kujtojmë që çifti ështe dhe prindër i një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin e veçantë Hanna.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco