FOTO/ Aubameyang shpenzon mijëra euro, për të ‘shëmtuar’ Ferrarin

FOTO/ Aubameyang shpenzon mijëra euro, për të ‘shëmtuar’ Ferrarin

23:35, 11/09/2019

Ndoshta është thjesht fiksim, ose ndoshta është e vërtetë shprehja “njerëzit e pasur bëjnë eksperimente se nuk kanë ku çojnë lekët”.

Kjo gjë vlen të thuhet për sulmuesin e Arsenalit i cili ka vendosur të “shëmtojë” Ferrarin e tij të kuq. Aubameyang i beson La Ferrarin e tij me vlerë 2.2 milionë euro një mekaniku makinash, Yianni Charalambous për ta ndryshuar atë. Tek i njëjti, ai ka rimodeluar dhe dy Lamborghinit e tjerë.

Aubameyang shkruan se nuk i intereson se çfarë mendojnë të tjerët. Yanni e postoi dhe në faqen e tij të Instagramit ku shpërthyen dhe shumë komente.

Një komentues shkruan: “Kjo makinë është e njëjta me pikturën e një fëmije 4-vjeçar mbi pikturën e Va Gogh duke e shkatërruar një kryevepër të tillë, dhe askush nuk mund t’i bërtasë pasi është një fëmijë i llastuar”.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco