FOTO/ Kim Kardashian rrëfen vuajtjen e saj nga celuliti gjatë karrierës së saj

FOTO/ Kim Kardashian rrëfen vuajtjen e saj nga celuliti gjatë karrierës së saj

23:19, 11/09/2019

Kim Kardashian thotë se ajo “vuan me vetëbesimin” derisa mendon se njerëzit ndonjëherë të “kritikojnë jo drejtë” për celulitin….edhe pse ajo kishte vetëm 52 kilogram

Kim Kardashian West ka pasur beteja për mos-sigurinë e saj gjatë gjithë “kësaj kohe”

Ylli i emisioneve reality 38 vjeç e ka projektuar besimin si pengesë në karrierën e saj, pasi që ka pranuar se ajo vuan nga problemet me trupin e saj dhe ndihet e pasigurt edhe atëherë kur ajo ka vetëm 52 kilogram.

Ajo ka shtuar se provon që ti merr “kritikat e padrejta” kurse këto komentet ajo i ka shfrytëzuar si një formë “motivimi”.

“Vuaj me vetëbesim gjatë gjithë kohë. Kam celulite. Por fotografohem gjatë gjithë kohës. Për mua, gjithmonë kritikat i marrë si motivim madje edhe kur kritikat janë të padrejta. E përdori si motivim. Punoj shumë që të kem një figurë ashtu si e kemi, kurse ka celulit”, ka thënë ajo për People.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco