Miliarderja Kylie Jenner pyetet se sa para mban me vete, kjo është përgjigjja e saj

Miliarderja Kylie Jenner pyetet se sa para mban me vete, kjo është përgjigjja e saj

22:46, 11/09/2019

Kylie Jenner nuk ka nevojë për para ‘kesh’.

Kylie dhe nëna e saj, Chris Jenner, janë ngacmuar nga Ellen DeGeneres, derisa ishin mysafire në emisionin e saj.

E pyetur nga Ellen DeGeneres se sa para kishte me vete në studio, Kylie Habiti me përgjigjen e saj.

0 dollarë! Kylie nuk kishte asnjë kesh me vete përpos kartës, pa të cilën sigurisht që nuk del nga shtëpia.

Më pas Ellen pyeti Kris-in dhe kjo e fundit zbuloi se kishte 5 kartëmonedha 20 dollarëshe me vete.

“Dikur mbaja 1000 dollarë në kartëmonedha 20-tëshe. Por sa herë që kërkoja para ishin zhdukur e di pse, sepse unë kam 6 fëmijë. Dhe zhdukeshin. kështu që u dorëzova dhe tani kam më pak për të më vjedhur”.

Epo tani le të rrijë e qetë pasi askush nuk do t’i vjedhë më!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco