FOTO/ Jennifer mahnit me format e saj nĂ« premierĂ«n e “Hustlers”

FOTO/ Jennifer mahnit me format e saj nĂ« premierĂ«n e “Hustlers”

20:17, 11/09/2019

Jennifer Lopez ka treguar fizikun e saj nĂ« njĂ« paraqitje me njĂ« veshje “formĂ«â€ krokodili derisa ishte befasuese me tĂ« fejuarin Alex Rodrguez nĂ« GMA

Ajo është shumë e zënë për filmin e ri Hustlers, me të cilin do të debuton në kinema të premten më 14 shtator.

Jennifer Lopez vazhdon tĂ« mahnitĂ« me format e saj dhe kĂ«tĂ« e ka bĂ«rĂ« gjatĂ« kĂ«saj jave duke filluar nga “”Good Morning America” nĂ« NeĂ« York City tĂ« martĂ«n dhe sot nĂ« premierĂ«n e filmit tĂ« saj tĂ« ri.

Pavarësisht se ka 50 vite, këngëtarja duket gjithmonë e më seksi derisa është befasuar edhe me praninë e Alex Rodriguez.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco