Adelinës po i shpërthen gjoksi në ditëlindjen e Jonit

Adelinës po i shpërthen gjoksi në ditëlindjen e Jonit

19:38, 11/09/2019

E ka festuar ditëlindjen e parë të të birit.

Këngëtarja Adelina Tahiri në llogarinë e saj në Instagram ka hedhur një fotografi të bërë nga festa, shkruan Syri Kosova.

Ajo ka shkëlqyer me pamjen e saj.

E veshur me një fustan transparent, asaj sa si doli në pah trupi dhe vëmendjen e mori gjoksi bombastik që ka.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco