FOTO/ Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertin, ky është reagimi i tij

FOTO/ Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertin, ky është reagimi i tij

17:12, 11/09/2019

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt

Big Mama është shoqe shumë e mirë e këngëtarit të njohur kosovar, Robert Berishës. Këngëtarja është duke i kaluar pushimet në një vend luksoz e atje ajo është vizituar nga ‘loçka e tij’, Robert Berisha.

“Tash u kompletuam, m’ka ardh loçka’, e ka përshkuar foton, ku Big Mama shfaqet, duke i dhuruar puthje Robertit, e ky i fundit ja kthen me buzëqeshje.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco