FOTO/ Do shkriheni së qeshuri me memet përsa i përket iPhone 11

FOTO/ Do shkriheni së qeshuri me memet përsa i përket iPhone 11

14:45, 11/09/2019

IPhone 11 i ri ka mbërritur.

Telefonat e mençur të Apple këtë vit janë tre, iPhone 11, 11 Max dhe 11 Max Pro.

Por në internet po qarkullojnë meme që kanë të bëjnë me kamerat të vendosur në telefon.

Nga Arnold Schwarzenegger me një  skenë nga filmi i famshëm  ‘Commando’ e deri tek pamja e tyre si mikroskop njihunim me memet që po qarkullojnë në internet ne lidhje me risin më të re Iphone 11. 

ImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco