FOTO/ Gjyste Vulaj pozon me bikini dhe nuk dimë çfarë të themi për linjat e saja

FOTO/ Gjyste Vulaj pozon me bikini dhe nuk dimë çfarë të themi për linjat e saja

13:32, 11/09/2019

Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj është një ndër këngëtaret më të komentuara në media përsa i përket pamjes së saj.

ËshtĂ« shkruajtur shpesh herĂ« qĂ« ajo vazhdon tĂ« mbetet si 20 vjeç nĂ« pamje.

Duket se për Gjysten vitet janë ndalur e këtë e vërtetojnë fotot e fundit që këngëtarja ka postuar nga pushimet.

Gjystja shfaqet duke pozuar me rrobabanjo të verdha dhe nuk ka si të mos mbetesh gojëhapur me trupin perfekt të 42-vjeçares.

Gjystja ka marrë komplimenta të shumta nga fansat, por edhe nga personazhe të njohur.

ImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco