VIDEO/ Aurela Hoxha kërcën vallen e Tropojës me minibikini, ndjekësit e quajnë ‘baltosje’ të folklorit

VIDEO/ Aurela Hoxha kërcën vallen e Tropojës me minibikini, ndjekësit e quajnë ‘baltosje’ të folklorit

10:12, 11/09/2019

Modelja e njohur Aurela Hoxha është shumë aktive në rrjetin social Instagram.

Ajo publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj por që nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj.

E së fundmi teksa po shijon pushimet e saja në jahtin luksoz ka publikuar një video teksa kërcen valllen e Tropojës.

Ajo shfaqet e veshur me minibikini minimalistë që i nxjerrin të pasmet zbuluar.

Kaq është dashur dhe ndjekësit kanë filluar me komente ofenduese dhe kritikuese.

 “Kjo nuk është këngë për t’u kërcyer me ktë zhveshje. Është një perlë e folklorit shqiptar po që shumë gjynah sepse nuk i shkon për shtat kjo video,”- shkruan një komentues.

“Po kërcehet veshur jo zhveshur si i ul vlerën këngës e traditave tona me bythë përjashta,”- vijon një tjetër.

“Le nam gjdo video e ke duke kercyer që të dalë trupi mirë gjasme,”- shkruan një tjetër ndjekës.

“Të kisha heq dhe unë Brinjët po me kaq krenari dhe vetëbesim do dilja para kameras,”- vijon një komentues.

“Trupi yll e mendja fyll … Gjithsesi rënsi ka që e ke knaq lokun që t’ka filmu,”– shkruan një ndjekës.

Aurela nuk ka preferuar t’ju përgjigjet secilit nga ata që e kanë ofenduar por në profilin e saj ajo ka shkruar:

“Epo në plazh nuk mund të ketë njeri me vete veshje tradicionale. Më falni!”- i është përgjigjur Aurela.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

E Verteta11/09/2019 11:15

Po kujt i plasi marazi per buzefrymen Aurela rroten. Po cna duhen keta lloj lloj tipash, po pse lajm eshte ky aman.Doli rrote debilja ne vidio tu me nxjerr by....e saj se plasem per te. Na mbyti injoronca na mbyti politika na mbyti varferia o Zoti i Madh ku po na qon me keta te pa udhe... Lajm eshte kur thuhet:u ndertua nje objekt ne te mire te komunitetit,lajm eshte ilaqet me rimburesim,shendetesia falas,lajm eshte truri i shqiperise po qendron ne vend po hapen vende pune,lajm eshte rritje rroge me rroge minimale 1000 euro,lajm apo super lajm eshte kur te gjithe ministrat e korruptuar e te damkosur me kryemunistrin Ali Bab Edi Duti te rrjeshtohen nje nga nje ne llogari dhenie ndaj demit te madh qe i kane shkaktu ketij vendi,pra vendi i tyre eshte vetem ne burg. Jepni lajme te kapshme dhe te mireqena.Cdo dite televiz.japin te njejtit analist,te njejtit tip femra si Aurela ne emisione te ndryshme aman cfar tip morali do na transmetojne.Na mbyten telenov.turke ku sjep asnje moral apo mesazh te forte por degjenerim e vrasje.

Shto koment

Denonco