Eli Fara 'vesh të mbathurat' mbrapsht, jo foto që po bëjnë namin në rrjet

Eli Fara 'vesh të mbathurat' mbrapsht, jo foto që po bëjnë namin në rrjet

18:03, 10/09/2019

Edhe pse është tek të 50-tat, këngëtarja Eli Fara është një ndër femrat më të komentuara në showbiz, për pamjen e saj fizike që nuk ndryshon.

Çdo foto e saj bĂ«n bujĂ« nĂ« mediat online.

Por, kësaj radhe, një detaj që të jep përshtypjen e gabuar, është vënë re në veshjet e saj, dhe po bën xhiron e rrjetit.

Duket sikur këngëtarja të ketë veshur të mbathurat nga koka, në bust. Në formën e të brendshmeve seksi, fotot përcjellin një tjetër përshtypje në veshjet e Eli Farës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Xim jaku10/09/2019 23:15

I paska dal ulluku ne gjoks.

Shto koment

Denonco