FOTO/ Le të çmendet rrjeti: Velinat e Stop puthen në buzë

FOTO/ Le të çmendet rrjeti: Velinat e Stop puthen në buzë

12:12, 10/09/2019

Emisioni i njohur investigativë ‘Stop’ në tv Klan këtë sezon të ri nisi me ndryshime.

Vendin e balerinës Aulona Limani e cila vinte nga Maqedonia e zuri  Enisa Koleci modele e njohur.

Enisa ka marr pjesë në “Miss Shqipëria 2019” dhe tani e shohim në mbrëmje përkrahë Oni Shkjaut në “Stop”.

Por mesa duket mes kolegëve qenka krijuar një miqësi e fortë aq sa nuk kursehen të publikojnë puthjet në buzë me njëra tjetrën, mbushur me emoji zemrash.

Në një foto të publikuar në rrjete sociale, Oni Shkjau nuk ka nguruar të ndajë pozën provokuese, ku bashkë me kolegen e saj shkëmbejnë puthjen ‘e ndaluar’.

Image

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco