FOTO/ ‘E zura gruan duke u puthur me...’ Çfarë tha Gjiko që 'çmendi' rrjetin?!

FOTO/ ‘E zura gruan duke u puthur me...’ Çfarë tha Gjiko që 'çmendi' rrjetin?!

15:04, 09/09/2019

Çifti shumë i komentuar në media, Elita Rudi dhe reperi Gjiko, prej disa ditësh kanë nisur pushimet së bashku me djalin e tyre, Zëri.

Familja ka zgjedhur si destinacion Turqinë dhe vazhdimisht kanë ndarë me ndjekësit e tyre foto dhe video nga më të bukurat

.Por një koment i Gjikos bërë në foton e publikuar nga Elita ku shihej teksa puth delfinin ka’ çmendur’ internetin.

Image

Gjiko ka shkruar në koment me humor ku ka etiketuar imamin e njohur Shefqet Krasniqin :'

'E zura gruan duke u puthur me delfinin çfarë të bëj?

 Po ky koment ka ngjallur shumë diskutime pasi fansat janë vërsulur Gjikos.

Mirëpo reperi ka reaguar publikisht duke i sqaruar të gjithë njëherë e mirë.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco