FOTO/ Teleshikuesi shan live Arian Çanin, ja ç'i shkruan në celular

FOTO/ Teleshikuesi shan live Arian Çanin, ja ç'i shkruan në celular

18:39, 08/09/2019

Moderatori dhe gazetari i njohur Arian Çani në nisje të sezonit të ri të emisionit të tij “Zonë e Lirë”, i ka ndodhur një incident i pakëndshëm.

Teksa po promovonte në ekran këngën e reperit Capital T, Çanit i erdhi në telefon një mesazh me përmbajtje banale.

Teksa hapi videon në telefonin e tij, pasi nuk ishte ende gati nga regjia, mori sms-në ku shkruhej: O k**”.

Por Çani e ka kaluar me sportivitet dhe nuk i ka kushtuar shumë vëmendje detajeve të tilla të cilat i konsideron të parëndësishme.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco