'O xhemi, nuk je 20 vjeç që të rregullosh by**ët!'/ Moderatorja debat me komentuesin

'O xhemi, nuk je 20 vjeç që të rregullosh by**ët!'/ Moderatorja debat me komentuesin

17:43, 08/09/2019

Xhemi Shehu është një nga personazhet më të dashura të ekranit shqiptar, e cila ka rreth vetes një numër shumë të madh fansash.

Moderatorja e njohur Xhemi Shehu është një prej perësonazheve të ekarnit shqiptar që pëlqehet shumë.

Edhe në rrjetet sociale, Xhemi ndiqet dhe komentohet shumë.

Në një nga fotot e fundit të postuara në Instagram, ku shfaqet në palestër, një ndjekës i shkruan: “Ooooo Xhemi nuk je 20 vjeç të rregullosh b*thët, mosha bën te vetën s’bëhet gjë me zor, qetësohu se je mirë për moshën që ke”.

Image

Image

Sigurisht që moderqatorja nuk e ka lënë me kaq, dhe i ka kthyer përgjigje komentuesit: “Problemi jot që mendon se në palestër shkohet për te rregulluar b*thën prandaj po të përgatis që këtë pozë mund të shohësh edhe kur të shkoj 60!”

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco