FOTO/ Gjiko dhe Elita, pushime të çmendura në Turqi

FOTO/ Gjiko dhe Elita, pushime të çmendura në Turqi

16:50, 08/09/2019

Prej disa ditësh çifti shumë i komentuar në media, Gjiko dhe Elita kanë nisur pushimet së bashku me djalin e tyre, Zëri. Familja ndodhen në Turqi nga ku kanë postuar foto e video duke i treguar fansave si po ja kalojnë atje.

Pak më parë Elita ka postuar një pozë të çmendur ku shfaqet në krahët e Gjikos mes dallgëve.

"Një nga vendet më të sigurta është në krahët e tua. Je burrë i mrekullueshëm, të dua", shkruan Elita mbi foto. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco