Këngëtarja e njohur shqiptare humb personin e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur shqiptare humb personin e shtrenjtë

21:16, 25/08/2019

Dy ditë më parë ndodhi një tragjedi në një koncert në Algjeri, ku performuan Soolking dhe këngëtarja shqiptare Dhurata Dora.

Gjatë koncertit, skena është shembur. Pesë persona kanë gjetur vdekjen dhe shumë të tjerë janë lënduar. Dhurata shprehu dhimbjen për ngjarjen që ndodhi me një postim në Instagram.

“Faleminderit Algjeria që më mirëpritët aq ngrohtë. Ju dua. Por, lajmet e trishta më kanë shkatërruar. Prehuni në paqe”, shkruante Dhurata.

Image

Por një tjetër lajm i hidhur ka mbërritur për këngëtaren pasi sot është ndarë nga jeta gjyshja e saj.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Dhurata përmes një foto në Instagram me mbishkrimin: “U prefsh në paqe nana. Të dua”. Ngushëllime familjes.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco