Kida shfaqet krejt ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim

Kida shfaqet krejt ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim

19:56, 25/08/2019

Kida do j’u befasoj me ndryshimin.

Kida po vazhdon të mbaj rritmin e lartë edhe në rrjete sociale ku është duke publikuar vazhdimisht video dhe imazhe të ndryshme.

Një të tillë zeshkania e bëri edhe tani, në fotografinë e publikuar në llogarinë e saj në Instagram, shohim se këngëtarja ka ndryshuar stilin e flokëve, por edhe me gërsheta duket shumë atraktive.

Ndryshe, Kida mund të thuhet se kishte një verë të suksesshme sa i përket muzikës, ajo ka bashkëpunuar me Lyrical Son për ‘De ja vu’ dhe Ermal Fejzullahun ‘Tela’ dy këngë këto që arritën mbi 10 milion klikime në Youtube.

View this post on Instagram

different but cool????

A post shared by KIDA (@kida) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco