FOTO/ Samanta shfaqet seksi në rrjetë

FOTO/ Samanta shfaqet seksi në rrjetë

17:47, 25/08/2019

Këngëtarja Samanta Karavella ditë më parë ka lansuar këngën e re “Golosa”.

Përpos me këngë, ajo së fundmi ka ardhur edhe me disa foto të reja, shkruan Syri Kosova.

Në Instagram ka hedhur këto imazhe ku shihet se mahniti me veshjen.

Seksi dhe elegante në të njëjtën kohë!

Kjo është formula e Samantës.

View this post on Instagram

Samanta ????

A post shared by Show Bizi Shqiptar ? (@showbizishqiptar) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco