Kim Kardashian një bombë e vërtetë, pozon në bikini

Kim Kardashian një bombë e vërtetë, pozon në bikini

09:22, 25/08/2019

Kim Kardashian duke qenë një nga personazhet më të fokusuara nga mediat rozë dhe publiku, padyshim se secila paraqitje e saj bie në sy.

Bukuroshja dhe sipërmarrsja e njohur njihet për format e saj trupore, të cilat ia kanë hapur rrugët për tu bërë një personalitet mjaft i famshëm në gjithë botën.

Kim poashtu ndiqet nga qindra miliona fansa nëpër rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka publikuar disa fotografi ku shihet duke pozuar me bikini, e që vë më së miri në pah format  e saj trupore. 

Kujtojmë që Kim është e martuar me reperin Kanye West dhe kanë 4 fëmijë. 

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco