Tri pozat joshëse të Luanës, vëmendje merr edhe gjoksi

Tri pozat joshëse të Luanës, vëmendje merr edhe gjoksi

19:25, 23/08/2019

 

Ka publikuar tri fotografi të reja.

Luana Vjollca ka hedhur këto në Instagram dhe gjithë rrjeti u ‘çmend’ nga bukuria e saj, shkruan Syri Kosova.

Ajo u paraqit me shumë stil, derisa bluzën e kishte të hapur.

“Kush është kjo vajzë” është shkrimi që ia la fotove.

View this post on Instagram

Who’s this girl ? ????

A post shared by LUANA ???? (@luanavjollca) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco