Demi i ndërron bikinit dhe ‘çmend’ sërish meshkut

Demi i ndërron bikinit dhe ‘çmend’ sërish meshkut

19:10, 23/08/2019

Postimet seksi të saj nuk kanë të ndalur.

Demi Rose ka hedhur një fotografi në Instagram, ku edhe njëherë ka treguar sa seksi është, shkruan Syri Kosova.

Ajo ka veshur një palë bikine të reja, që i rrinin shumë mirë.

Një foto si kjo, u komentua me të madhe nga ndjekësit e saj.

View this post on Instagram

????? @lolo_creativ

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco