Lori Hoxhën e zë belaja gjatë pushimeve me të ëmën

Lori Hoxhën e zë belaja gjatë pushimeve me të ëmën

18:19, 23/08/2019

Pas pushimeve në Mykonos me shoqërinë, nga ku postoi foto me rrobabanjo që tërhoqën shumë vëmendje, Lori Hoxha tani ka nisur pushimet me të ëmën, Vjollca Hoxhën.

Nënë e bijë ndodhen në Romë, Itali ku duket se po ia kalojnë shumë mirë në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Mirëpo për Lorin, pushime me mamin do të thotë jo më foto tërheqëse me këmbët jashtë.

"Jam me pushime me mamin kështu që përgatituni të mos i shihni këmbët e mia në fotot e mia të rradhës", shkruan Lori.

Shumë vajza i kanë komentuar blogeres se një gjë e tillë u ndodh dhe atyre sepse mamatë shqiptare janë njësoj.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco