‘Bardh e zi’/ Rike Roçi tregon tatuazhin në vendin intim

‘Bardh e zi’/ Rike Roçi tregon tatuazhin në vendin intim

18:01, 23/08/2019

Ish-banorja e ‘Big Brother Albania’, Rike Roçi, është një nga femrat më të spikatura të showbiz-it, dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar dy foto ku duket tepër sensulae, tërheqëse dhe provokuese.

E veshur me rroba banjo bardh e zi, Rike nuk nguron të tregojë edhe tatuzhin që ka në pjesën intime, duke çmendur fansat që e kanë “bombarduar” me komente.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Qendrimi sikur nuse ????????

A post shared by Rike Roçi (@rike_roci_) on

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

•Io vivo spettinata perché tutte le cose belle, veramente belle di questa vita, spettinano• ????????

A post shared by Rike Roçi (@rike_roci_) on

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco