Afrona zbulon raportin me ish-gruan e Bleros, a do ftohet në dasëm?

Afrona zbulon raportin me ish-gruan e Bleros, a do ftohet në dasëm?

18:31, 23/08/2019

Blero dhe partnerja e tij, Afrona do të kurorëzojnë më 21 shtator dashurinë e tyre 5-vjeçare.

Përgatitjet e dasmës kanë filluar, ndërkohë që Afrona është gati të tregojë detaje në lidhje me historinë e saj të dashurisë.

Gjatë një interviste për ‘Class’, Afrona u pyet në lidhje me Teutën, ish-bashkëshorten e Bleros, me të cilën këngëtari ka një vajzë.

“Raportet e mia me Teutën janë shumë të mirë, të shëndosha.”– u shpreh ajo, por gjithsesi Afrona pohoi se ish-gruaja e Bleros nuk do të jetë e pranishme në dasmë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco