FOTO/ As Ledri, as Tayna, as Elvana! Kjo është kënga që ka fiksuar shqiptarët momentalisht, ju pëlqen?!

FOTO/ As Ledri, as Tayna, as Elvana! Kjo është kënga që ka fiksuar shqiptarët momentalisht, ju pëlqen?!

22:16, 22/08/2019

Vera është drejt fundit, por këngët që janë publikuar gjatë këtyre ditëve të nxehta, me siguri do t’i dëgjojmë shumë gjatë.

Artistët e njohur shqiptarë na kanë dhuruar shumë hite të bukura dhe me të vërtetë e kemi të vështirë të zgjedhim se kush është kënga jonë e preferuar për këtë sezon veror.

Ledri, Tayna, Noizy, Dafina, Luana, Kida. Elvana Gjata, Capital T e shumë artistë të tjerë kanë sjellë disa këngë të bukura, por kënga që po dëgjohet më së shumti nga shqiptarët në YouTube është “A je mirë” nga ESTTO dhe Çiljeta e cila është publikuar para 3 ditësh, ndërkohë që në vend të dytë është Tayna dhe Dafina me “Bye Bye”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco