Nuk do ta besoni se në cilin program të humorit do ta shikoni Olsi Bylykun këtë sezon

Nuk do ta besoni se në cilin program të humorit do ta shikoni Olsi Bylykun këtë sezon

14:51, 22/08/2019

Vetëm pak javë më parë u bë me dije se Marina Vjollca do të rikthehet aty ku e la rrugëtimin e saj, në TV Klan.

Së fundmi burime për “News31.al” kanë zbuluar detaje të reja mbi programin që ajo do të drejtojë.

 Marina do të drejtor programin e njohur të humorit  “Duplex”, që do të jetë çdo të shtunë, në orën 20:00.

Por jo vetëm kaq Olsi Bylyku do t’i bashkohet kastit të aktorëve të “Duplex”.

Ata do të “bashkojnë forcat” duke na sjellë një program totalisht të ri, fokusi i të cilit do të jetë argëtimi nëpërmjet humorit dhe muzikës.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco