FOTO/ ‘Hape këmbët dhe ua kalove të gjithave’, Bleona e bën fansin të pendohet

FOTO/ ‘Hape këmbët dhe ua kalove të gjithave’, Bleona e bën fansin të pendohet

13:55, 22/08/2019

Së fundmi, këngëtarja Bleoan Qereti  ka publikuar një video ku shihet një makinë “Lamborghini” luksoze që kalon mbi makinat e tjera, sepse nuk mundet të presë në trafik bashkë me to.

“Historia e jetës sime e shpjeguar në një video 15 sekondëshe”, ka shkruar Bleona  pranë videos e cila është komentuar gjatë.

Por njëri nga fansat i ka lënë një koment që ka inatosur keq Bleonën. 

"Hape këmbët dhe ua kalove të gjithave”, i shkruan ai, ndërkohë që Bleona menjëherë ja kthen:

"Këmbët unë i hap vetëm kur jam e detyruar ti bëj Sh**E.N në kokë njerëzve si puna jote. Është e vetmja mënyrë që mos të lagem vetë! Kupton, kafshë e egër e pyllit”.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco