VIDEO/ Nga shtrati Trejsi Sejdini me format trupore provokon imagjinatën e ndjekësve

VIDEO/ Nga shtrati Trejsi Sejdini me format trupore provokon imagjinatën e ndjekësve

11:57, 22/08/2019

Modelja trejsi Sejdini është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh foto e video nga më të ndryshme për ndjekësit e saj.

Nuk mungojnë as fotosesionet provokuese, por edhe ekspozimi i jetës luksoze që bën.

Pas pushimeve në jug të vendit, Trejsi Sejdini së fundmi është nisur në Spanjë dhe po i kalon pushimet në Ibiza, një vend ky shumë i frekuentuar nga VIP-at shqiptarë.

Së fundmi, modelja ka postuar një video provokuese në llogarinë e saj të Instagramit, ku shihet e shtrirë në shtrat mjaft joshëse duke mos lënë pa ekspozuar gjoksin e saj e cila me siguri ka çmendur të gjithë fansat e saj.


27448777_895447250837923_3671557911498146567_n from sonila on Vimeo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco