Mia Khalifa rrëfen për herë të parë pse hoqi dorë nga pornografia

Mia Khalifa rrëfen për herë të parë pse hoqi dorë nga pornografia

11:41, 22/08/2019

Nëse njihni Mia Khalifa nuk do të thotë që shikoni filma pornografikë, por nëse keni lundruar në një faqe porno, nuk keni si mos e njihni pornostaren e penduar që është larguar nga bota me drita të kuqe pas vetëm 3 muajve.

Tani, Mia, e cila është një komentatore sportive dhe një modele me rroba veshur, tregon arsyen se pse vendosi që të largohej nga kjo industri.

“Arsyeja ka qenë një skenë ku bëja seks veshur me një hijab. Pas asaj videoje gjërat u bënë të papërballueshme. Media në të gjithë botën fliste për këtë, unë u mbulova me fyerje.

 Shumë vende myslimane më vendosën në listën e njerëzve të padëshiruar dhe ISIS publikoi fotomontazhin tim me një kokë të prerë. Në këtë moment vendosa të hiqja dorë“.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco