Menjëherë pas aktit intim, këngëtarja shqiptare Rina nxjerr foton e mashkullit me të cilin kreu marrëdhënie

Menjëherë pas aktit intim, këngëtarja shqiptare Rina nxjerr foton e mashkullit me të cilin kreu marrëdhënie

20:31, 20/08/2019

Reperja mesa duket ka dashur të ndajë me ndjekësit e saj.

Featured image of article: Menjëherë pas aktit intim, Rina Balaj nxjerr foton e mashkullit me të cilin kreu marrëdhënie Rina Balaj 19 Gusht, 2019 17:13

Reperja Rina Balaj ka publikuar një foto në rrjetet sociale pas aktit intim. Këngëtarja shihet krah një mashkulli të mbushur dhe me mjekër.

“Foto pas seksit,”- shkruan reperja krahas postimit.

Image

S’e dimë nëse këtë foto reperja e ka publikuar pa dashje këtë foto, apo ka dashur të ndajë vërtet këtë gjë kaq intime me ndjekësit e saj në Instagram. /dosja.al

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco