FOTO/ Bjondia ruse ia lyp, Getinjo shokon me veprimin e tij

FOTO/ Bjondia ruse ia lyp, Getinjo shokon me veprimin e tij

09:44, 20/08/2019
A+ Aa A-

Getinjo është një nga reperët më të preferuar në estradën shqiptare. Ai dhe vëllai i tij Mozzik ia kanë dalë që ndër vite të kenë goxha sukses në muzikën që bëjnë.

Ai është shumë aktiv në rrjetet e tij sociale ku ndan për fansat foto dhe video të ndryshme si nga jeta profesionale po ashtu dhe nga ajo personale. Ditën e djeshme ai ka postuar një foto në llogarinë e tij të Instagramit me një përshkrim që të lë pa fjalë.

"Bjondina vjen e ma "lyp" mua, prej Rusisë, "bro" e rrej që jam homo," - ka shkruar ai duke treguar mënyrën se si ai i largon nga vetja vajzat me të cilat nuk do të ketë të bëjë asgjë prej gjëje. Ky postim nuk është pritur mirë nga ndjekësit e tij dhe për këtë arsye ai mori vendimin për ta fshirë nga llogaria e tij e Instagramit.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco