FOTO/ Reperi i njohur shqiptar në kopertinën  e revistës prestigjioze

FOTO/ Reperi i njohur shqiptar në kopertinën e revistës prestigjioze

08:56, 20/08/2019

Pas suksesit në ‘Sunny Hill’ dhe koncerte të tjera rreth botës, vjen suksesi i tij i radhës.

Në kopertinën dixhitale të revistës prestigjoze “GQ” ose ndryshe “Gentlemen’s Quarterly”, për muajin shtator të këtij viti, do të jetë pikërisht reperi shqiptar, Gashi.

“Është sezoni i Gashit. Ngritja e një sensacioni global”, shkruhet nga revista krahas fotos së reperit ku shfaqet i veshur me një xhaketë në ngjyrë portokalli, një ngjyrë që është karakteristikë e tij.

“GQ” është një revistë internacionale e bazuar në New York he e themeluar që në vitin 1931 dhe për vite me radhë në kopertinën e tij kanë qenë emrat më të njohur të ‘Hollyëood-it’.

View this post on Instagram

GQ 2019 ????

A post shared by GASHi (@gashi) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco