Besa vetëm me bikini, shikojani trupin seksi

Besa vetëm me bikini, shikojani trupin seksi

23:47, 19/08/2019

Ajo është një nga këngëtaret më të talentuara në Shqipëri.

Besa Kokëdhimba ka nisur pushimet dhe nga atje po publikon fotografi të ndryshme, shkruan Syri Kosova.

Por kjo e fundit deri tani, është për t’u komentuar.

Këngëtarja ka nxjerr trupin me bikini dhe duket më seksi se kurrë më parë, edhe falë pozicionit se si pozoi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco