Kur operacioni nuk del me sukses, ja si duket moderatorja

Kur operacioni nuk del me sukses, ja si duket moderatorja

23:19, 19/08/2019

Ndërhyrja e fundit kirurgjikale duket se nuk ka shkuar mjaft mirë për moderatoren Katie Price.

Kur po shijonte rrezet e diellit në pishinë, ajo është fotografuar me fytyrë të qepur dhe shenja të nxira tek kapakët e syve

Katie bëri ndërhyrje për tërheqjen e lëkurës, zvogëlim të gjoksit dhe ngritje të të pasmeve.

Por moderatorja nuk i kombinoi dot mbathjet e plazhit me pjesën e sipërme. Ajo duhet të vishte sytjena kompresimi që të mos kishte komplikacione pas ndërhyrjes në gjoks.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco