Me format e kolme dhe pozat seksi, Rihanna ‘ndez’ rrjetin

Me format e kolme dhe pozat seksi, Rihanna ‘ndez’ rrjetin

21:25, 19/08/2019

Shkëlqen gjithmonë, shkruan Syri.net Kosova.

Gjersa ka pozuar për fotografi që janë publikuar në “Instagram”, ajo ka marrë vëmendje me një pamje mjaft joshëse.

Me linja të kolme e njëkohësisht bombastike, vihet re se Rihanna ka ndezur rrjetin.

Kujtojmë se Rihanna është bërë një sipërmarrëse prej disa kohësh tashmë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco