VIDEO/ ‘Nuk kam ngrënë një javë’ habit me deklaratën e saj Bleona Qereti

VIDEO/ ‘Nuk kam ngrënë një javë’ habit me deklaratën e saj Bleona Qereti

12:01, 19/08/2019

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti është shumë aktive në rrjetin social Instagram nga ku publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Por së fundmi ajo ka habitur të gjithë ndjekësit e saj me foton e publikuar.

Këngëtarja ka rrëfyer  se për të mbajtur një formë të mirë fizike i është dashur që të rrijë një javë pa ngrënë.

“Nuk kam ngrënë për një javë por jam e fortë la la la”, ka shkruar Bleona pranë videos ku shihet duke u ushtruar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco