FOTO/ Ronela Hajati zbulon kuptimin e emrit të saj dhe qenka thjesht fantastike

FOTO/ Ronela Hajati zbulon kuptimin e emrit të saj dhe qenka thjesht fantastike

09:44, 19/08/2019

Ronela Hajati ka shumë vite që është pjesë e pandarë e skenës muzikore shqiptare dhe gjatë kësaj kohe ka realizuar hite të shumta.

Gjithashtu këngëtarja është shumë aktive në rrjetin socila Instagram duke publikuar foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Dhe mbrëmjen e djeshme ua ka dedikuar ndjekësve të saj në Instagram të gjitha përgjigjet për pyetjet e tyre kurioze.

E ndër shumë pyetjeve të bëra  dikush prej tyre e ka pyetur se çfarë kuptimi ka emri Ronela.

Ajo nuk ka ngurruar të përgjigjet duke thënë: “Rron (jeton)Ela.”, ka shkruar Ronela duke hequr kuriozitetin të gjithëve.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco