VIDEO/ Rihanna po i rikthehet muzikës dhe i gjithi rrjeti po ‘zien’

VIDEO/ Rihanna po i rikthehet muzikës dhe i gjithi rrjeti po ‘zien’

08:54, 19/08/2019

Rihanna prej disa vitesh është shkëputur nga muzika për tu marrë me bizneset e saja.    

Thuhet se këngëtarja është gati për t’u rikthyer me një këngë të re dhe fansat nuk po e mbajnë dot entuziazmin.

Kënga e re mendohet se titullohet “Private Loving” dhe është shkruar nga vetë ajo.

Nëse zërat janë të vërtetë, kjo do të jetë kënga e parë solo që Riri këndon që prej 2016-ës.

Albumi i ri do të vijë shpejt, pavarësisht se nuk dihet ende data e publikimit.

Ndërkohë, Rihanna po shijon suksesin e projekteve të saj në kozmetikë apo në linjën e veshjeve që mbajnë firmën e saj.

View this post on Instagram

Nobody: Me: Album coming in 2019 Navy in July:

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco